Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

 

Alüminyum Doğrama Kapı Pencere Sistemleri;

İzmir alüminyum doğrama kapı pencere hizmeti sunan firmamız İzmir’ in tüm ilçelerine ücretsiz keşif hizmeti sunuyor. Alüminyum dan yapılan kapı ve pencere tüm iklim şartlarına karşı son derece dayanıklı olmasından dolayı en çok tercih edilen ürün olmaktadır. Alüminyum kapı pencere rutubet almayan, paslanmayan, güneşte çatlamayan, deforma olmadan uzun süreli dayanıklı e sağlıklı bir malzeme olan alüminyum yeni yapılarda en çok tercih edilen üründür.

İzmir Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri sektöründe hizmet veren firmamız yeni yapılan site, bina, rezidans tarzı yerlerde daha estetik ve uzun ömürlü olduğu için alüminyum doğrama kapı ve pencere takdırmakda mülk sakinleri.

Alüminyum kapı pencereler uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılması.

Alüminyum doğramalar rutubet yapmaz, oksitlenme yapmaz.

Alüminyum doğramalar kanserojen madde içermez.

Alüminyum kapı pencereler hafif,esnek ve sağlamdır.

Isı ve ses yalıtım son derece yüksektir.

Alüminyum doğramalar 0 geri dönüşümlüdür,çevrecidir.

Alüminyum Doğrama Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız olarak iki sistem halinde uygulaması yapılmaktadır,

 

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

İç ve dış alüminyum profillerin,ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla oluşturulan doğrama sistemidir. Isı yalıtımlı pencere ve kapı sistemi enerji tasarrufunun istenildiği her türlü yapılarda uygulanabilmektedir. dışarıdaki ve içerideki ısı dengesi arasında geçiş olmadığı için camlarda terleme ve buharlaşmayı yapmaz.

Yalıtımsız Alüminyum Doğrama

ısı yalıtımsız kapı ve alüminyum pencere sistemleri izolasyona ihtiyaç duyulmayan yapılarda genellikle vitrin ve ofis ortamında kullanılır.

İzmir son birkaç yıldır yeni yapılar yapılması ve yeni markaların tercih etmesi nedeni ile ekonomik açıdan kalkınma hamlesine geçmiştir buda izmir alüminyum doğrama firmaları, şirketi, firması, alüminyum doğramacı işleri ile ilgilenen birçok firmanın oluşmasına neden olmuştur buda izmir halkının araştırarak en uygun alüminyum daoğrama fiyatları alabilmesi imkanı sunmaktadır.

İzmir Linea Rossa alüminyum mimari sistemler; Linea Rossa Alüminyum sistemleri olarak İzmir Linea Rossa alüminyum markasını isteğe bağlı olarak üretiyoruz. Villa, konut, iş yeri ve mağaza doğramalarını üretip montaj yapıyoruz. Alüminyum imalatı ince işçilik gerektiren zorlu bir süreçtir. Firmamız  tecrübelerine güvenerek projelerinizin çözüm ortağıdır.

LİNEA ROSSA

Linea Rossa Sürme Sistemler; 

LR-3100 - Linea Rossa
LR-3200 - Linea Rossa
LR-3300 - Linea Rossa
LR-3400 - Linea Rossa
LR-3500 - Linea Rossa
LR-3700 - Linea Rossa

Yalıtımsız Sürme Sistemleri; 

LR-2100 - Linea Rossa
LR-2200 - Linea Rossa

Açılır Yatılımlı Sistemler;

LR-5100 - Linea Rossa

Açılır Yatılımsız Sistemler;

LR-4100 - Linea Rossa
LR-4500 - Linea Rossa

Panel Cephe Sistemleri;

LR-9200 - Linea Rossa
LR-9300 - Linea Rossa

Panel Cephe Sistemleri;

LR-9500 - Linea Rossa

Katlanır Kapı Sistemleri

LR-6100 - Linea Rossa

İzmir alüminyum doğrama kapı pencere yaptımak için firmamız ile irtibata geçerek en uygun fiyatı alabilirsiniz. izmir linea rossa, izmir linea rossa bayi, izmir line rosaa üretici, izmir alümil, linea rossa izmir, linea rossa izmir bayileri, izmir linea rossa fiyatları

site ekle