Sineklik

Sineklik

Yaz Geldi Pencereleri Açın ve evlerinizin havalanmasına izin verin evinize sinekler girmesin, sizlerin evleriniz için özel üretilen eviniz yada iş yerinize en uygun sineklik sistemlerimiz ile tanışın ister içe açılır sineklik, ister pileli sineklik, ister sürme sistem sineklik modellerimizden sizin evinize en uygun olanını tercih ederek bu sıcak yaz aylarında evinizde sineklerden böceklerden korunarak rahatça oturun. İzmir sineklik imalat montaj ve servis hizmeti sunan firmamız hem izmir sineklik fiyatları açısından en uygun ve kaliteli malzeme ve işçilik sunmanın yanı sıra sizlere söz verdiği zaman diliminde randevularına sadık kalarak 3 iş gününde teslimat garantisi veren bir yapıyla hizmet vermekteyiz. 

İzmir Sineklik ; Sineklik alüminyum kapı pencere ve pimapen pvc kapı modellerine monta edilebilir, yaşam alanlarınızda sivri sinek – kara sinek vb. haşarelerden koruma sağlar; şeffaf, güneşe dayanıklı ve sağlam bir özel plastikten yapılmaktadır. Sineklik temizlenmesi kolay birşekilde yapılmaktadır. Sineklik ev pencere ve kapılarında, ofis, otel, cafe restaurant, mağaza vb. gibi tüm oturma alanlarında kullanılmaktadır. Menteşeli sineklik, stor sineklik, sürgülü sineklik  mödellerimizde size uygun olanı seçebilirsiniz.

 

 

 

İzmir sineklik imalat ve satışı yapan firmamız tüm izmir ilçelerinden gelen sinekli taleplerine hızlı cevap vermekteyiz. Eviniz, ofis ve işyeriniz için en uygun sineklik fiyatları için bizimle mail veya telefon ile irtibata geçerek sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sineklik Çeşitleri ve Modelleri;

Menteşeli Sineklik

Ucuz, yıkanabilir ve istenildiği zaman çıkarılabilen sineklik türünü kapılarınız da ve pencereleriniz de kullanabilirsiniz

Pencere sistemlerinde sağlam Alüminyum profiller ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tülleri ve plastik aksesuarlar kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir.

Pileli Sineklik

Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sinekliği kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz ve temizliği kolaydır.

Pileli sinekliklerin hem yatay hemde dikey olarak açılıp kapanan model vardır. En çok yatay tercih edilir.

Katlanır yapısı ile kapattığınız zaman kapı ve pencerelerde fazladan yer kaplamaz.

Sürme Sineklik

Hareket eden kanat kısmı özel rulmanlarla çalışmasından dolayı kolay kullanım avantajı sunmaktadır

Sürme Kapı ve Pencerelerinizde, Sürme açılımlı kapılarınızda, kullanım yerinin dar olduğu durumlarda kullanım kolaylığı sağlayan sineklik modelidir.

Sürme sinekliklerde geniş ve sağlam alüminyum profiller kullanılmakta ve yaşam alanlarınızda görüntü kirliliğine sebep olmaz temizliği kolaydır.

Cam Balkon Sinekliği

Cam balkon sinekliği sistemleri cam balkonunuzun şekline göre pileli veya stor sineklik olarak yapılabilmektedir.

Cam Balkonlarınıza Kolaylıkla uygulanabilen ve Yaşam alanlarınıza sinek böcek vs. Girmesini engelleyen Sistemlerdir.

KAPI SİNEKLİĞİ

Kapı sistemlerinde Geniş seri alüminyum profillerin veya dayanıklı fiberglas sineklik tüllerinin ve plastik aksesuarların kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygun rahatça uygulanabilir.

Sineklik yaptırmanın avantajları nelerdir ?

Sineklik İlaçlamaya gerek kalmadan evinize böcek ve sineklerin özellikle sivrisineklerin girmesini önler

Pimapen Pencere Sinekliği Kolaylıkla sökülüp takılabilir, uygun fiyatlıdır

her renk dekora uyum sağlar, istenilen ölçü ve özelliklerde üretilebilir.

Sineklik sayesinde İlaçlamanın tersine Kimyasala maruz kalmazsınız, ilaçlama bazı haşerelere etkiliyken bazılarına etki etmez, Sineklik ise her türden haşereyi ve sineğin yaşam alanlarınıza girmesini önler.

Dışardan gelebilecek darbelere ve hava şartlarına dayanıklıdır, uzun yıllar sorunsuz kullanılır.

Sineklikler sadece sinekler için kullanılmaz özellikle müstakil ve bahçeli evlerde oturanlar için idealdir, kertenkele, fare, hamamböceği, solucan vs. için de oldukça etkilidir.

site ekle