Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı

 

FOTOSELLİ OTOMATİK KAPI

Son yıllarda bir çok alanda karşımıza çıkan Fotoselli kapı kendiliğinden açılıp kapanması ile giriş çıkışların yoğun olduğu alışveriş merkezleri, eczane, cafe restaurant, hastahaneler, devlet kurumlar, mağazalar vb. gibi alanlarda tercih edilen fotoselli kapı sistemleri, hızlı haretket ettiği için ısı dengesi sağlar saydamlığı ve özellikleri ile de konfor ve mimarı uyumu birarada sunar.

İzmir fotoselli kapı satış montaj ve servis hizmeti sunan firmamız kullanım alanlarınıza göre tek ve çift tarafa açılabilen ölçüleri kapının takılacağı alana göre özel imalat yapılarak montajı yapılır. Fotoselli kapı Sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri veya mevcut cepheler üzerine kayarak açılan otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi çift yöne kaydırarak seri açılım sağlaması çift kanatlı kayar kapıları uygulama zorluğu bulunmayan her durumda öncelikli tercih haline getirmektedir.

İzmir ilimizde son yıllarda yaygın şekilde karşılaştığımız fotoselli kapı sistemleri talep arttığı için izmir fotoselli kapı firması, firmaları, şirketleri diğer illerden gelerek veya bayilikler oluşturarak İzmir de hizmet vermeye başladı bu alanda hizmet veren firmalar artıkça izmir de fotoselli kapı yaptırmak isteyenler hem firma seçme hemde en uygun fotoselli kapı fiyatları alıp karşılaştırmaları sonucunda işlerini güvendiği firmaya vermektedir. İzmir fotoselli kapı imalat satış montaj ve servis hizmetleri sunan firmamız ile iletişime geçerek en uygun fotoselli kapı fiyatı alabilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz

Aliağa -
site ekle