Kepenk

Kepenk

 

 

Kepenk, Otomatik Kepenk Sistemleri. İş yerleri, fabrikalar, dükkanlar, evler, kısacası tüm yaşam alanlarınıza güvenlik getiriyoruz. Otomatik kepenk sistemleri ile daha hızlı ve güvenlik için kullanılır.

İzmir kepenk satış montaj servis hizmeti sunan firmamız, işyeri  , pencere , garaj  v . b kapatmak için tahta , demir , saç gibi malzemelerle kanat yaparak örtmektir , Kepenk  kanat halinde yada  sarılarak rulo halinde yani sarmal  olarak  dikey  çalışan kapama ,  kapı sistemidir , Birkaç yıl öncesine kadar  manuel  motorsuz uygulanan kepenk  daha  sonraları  motor  alıcı kart kumanda ilave edilerek  teknolojik  olarak üst seviyede kullanıma sunuldu , uygulanan motor çeşitleri  santral motor,tüp motor en çok kullanılan kepenk motorlarıdır.

İzmir kepenk sistemleri hizmeti sunan firmamız renk seçeneğide sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve sektördeki yenilikleri her zaman müşterilerine sunmayı kendine amaç edinen izmir otomatik kepenk firması olmayı ve izmir halkına hizmet etmeyi amaçlamaktayız. İzmir son yıllarda kalkınma hamlesi yaparak yeni birçok işletme cafe restaurant, alışveriş merkezleri, iş yerleri vb. gibi bir çok firma açılmaktadır dolayısı ile bu gibi işletmelerin açılması izmir de kepenk firması, kepenk şirketi ve izmir kepenkci aramalarının çoğalması ve kepenk firmaları rekabete girmeleri en uygun fiyat ve hizmeti sunmaya çalışan firmalar ile çalışmanızı sağlar.

Kepenk ;  kolay arıza yapan bir sistem değildir ve yıllık bakımları yapılır ise uzun yıllarca kullanabilirsiniz. kepenk sıkışma  sonucu kepenk hareket edemez fakat motorun çalışmaya devam ederek kepenki tamamıyla kilit vaziyetinde sıkıştırıp , durma noktasında duramadığı için motor ve diğer çalışan aksamlar yara alır yada hasar görürler , sıkışan kepenkì  hemen durdurunuz, kepenk in elektronik  parçalarının motor , alıcı kart , kumanda  v.b gibi kısımların mutlaka su ile temas etmeyecek şekilde yerleştirilip korunmalıdır , aksi taktirde arıza yaparlar , ses yapan kepenkleri kesinlikle çalıştırmayın , çalışırlarsa daha fazla hasar oluşturur ,hemen servis çağırıp kontrol ettiriniz.

 

 Firmamız müşterilere en uygun kepenk fiyatları sorunsuz hizmet sunarak satış montaj sonrası servis hizmetini uzun yıllar sunmak gelen talepler doğrultusun da müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İzmir kepenk, otomatik kepenk sistemleri üzerine hizmet veren firmamız ile mail veya telefon yolu ile irtibata geçerek en uygun kepenk fiyatları alabilirsiniz. Firmamız deneyimli kadrosu ile siz değerli İzmir halkına kepenk tamir bakım servis hizmeti sunmaktadır. otomatik kepenk fiyatları izmir

site ekle