Dış Cephe Giydirme

Dış Cephe Giydirme

 

DIŞ CEPHE GİYDİRME KAPLAMA

İzmir Dış Cephe Giydirme; Firmamız İzmir şehrinin referans noktalarını yaratmayı kendine ilke edinmiş olup binaların dış cephelerini alüminyum kaplama, cam kaplama, kompozit ve fiber çement uygulamaları ile binalarınızın dış görünüşüne estetik bir görünüm sağlar, yalıtım sağlar ve değer katar.

Dış cephe giydirme uygulamalarımızda En kaliteli malzemeler, en modern teknolojik ekipman ve işinin ehli usta ellerde tasarlanan çizimlerin varoluşuna doğru samimi bir emekle yola çıkarılıyor vede işleriniz sorunsuz şekilde teslim edilmeyi hedeflemekteyiz. Bu ilkeden çıkılan yolda sektörde bütün yeni ve modern kalite uygulamalarının öncüsü olmakla kalmayarak, hep daha iyi daha nitelikli daha kaliteli bir hizmet anlayışının çabasında olmayı sürdürmektedir.

 

Kaliteli iş, işçilik, hizmet anlayışından hiç vazgeçmemiş işine aşık bir firmayız.

Dış Cephe Giydirme Uygulamarımız;

Panel Cephe,

Giydirme Cephe,

Transparan Cephe,

Kompozit Levha Kaplama,

Alüminyum Doğrama,

Skylight, (Işıklık Uygulamaları)

Metal Cephe Kaplamaları

Fiber Çement

Cam Cama Kasetsiz Silikon Cepheler

Klasik Kapaklı Cepheler

Yarı Kapaklı Cepheler

Panel Cepheler

İzmir dış cephe giydirme alanında hizmetlerimiz dahilinde mağaza, alışveriş merkezleri, marketler, kurumsal firmaların dış cephe giydirme işleri firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır. İzmir tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz firmamız ile iletişime geçerek en uygun dış cephe giydirme fiyatları ile en kaliteli malzeme ve işçilikle işleriniz teslim edilmektedir.

Alüminyum Kompozit Cephe Kaplama

İki alüminyum levha arasına yerleştirilmiş polietilen tabakadan oluşan alüminyum kompozit paneller, günümüzde bina cephe giydirme sistemlerinden, reklam, tanıtım ve dekoratif amaçlı uygulamalara dek geniş bir yelpazede kullanım alanı bulmakta ve gün geçtikçe giderek artan bir eğilimle yaygınlaşmaya devam etmiştir. Alüminyum Kompozit Paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde kullanılabilirliği alüminyum kompozit panelleri tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmiştir.

 

Alüminyum Kompozit Paneller zengin renk skalasının yanında,

Tasarımda özgürlük, esneklik sağlar,

Kompozit panel metal dayanımı sağlar ve diğer cephe elemanlarına göre daha hafif, daha incedir.

Üstün yüzey düzgünlüğüne sahiptir.

Tamiri, arıza giderilmesi kolaydır.

Binaya ek yük getirmez. Deprem açısından güvenilirdir.

Bozuk cephe kusurlarını örter.

Paslanma çürüme yaşanmaz.

Bakım ve temizliği kolaydır.

Çevreye zararı yoktur.

Üretimde kullanılan hammaddelerin geri dönüşüm imkanı vardır.

Uzun vadede sağladığı avantajlarla ekonomiktir

Montaj süresi kısadır.

alüminyum kompozit dış cephe kaplama, izmir cephe firmaları, izmir dış cephe firmaları, dükkan dış cephe kompozit kaplama, Dış Cephe Kompozit Kaplama, İzmir Dış Cephe Kompozit Kaplama fiyatları, Dış Cephe Giydirme firmaları, en uygun Dış Cephe Kaplama fiyatı, İzmir Dış Cephe Giydirme yapan, İzmir Dış Cephe Kaplama yapan yerler, Alucoband

site ekle