Yana Kayar Kapı Sistemleri

Yana Kayar Kapı Sistemleri

 

YANA KAYAR KAPI SİSTEMLERİ

Bulunduğunuz yerin daha güvenli ayrıca estetik açıdan da güzel olmasını otomatik yana kayar kapılar ile sağlayabilirsiniz

İzmir Yana Kayar Otomatik Kapı Sistemleri satış montaj ve servis hizmetleri sunan firmamız tüm izmir ilçerinden gelen taleplere ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Yana kayar kapı sistemlerinin en çok kullanıldığı alanlar başta apartman otopark girişleri, villa, fabrikalar, işyerleri, resmi daireler, site veya rezidans vb. gibi alanlarda güvenliği sağlamak için sıklıkla tercih edilen sistemdir.Yana kayar bahçe kapıları genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur.Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar.

 

Firmamızın uzun yıllardır satışını gerçekleştirdiği bahçe kapısı modellerinden modaya ve bina yapılarına uygun olarak kimi zaman sürgülü bahçe kapıları kimi zaman ise çift kanatlı yana açılabilen bahçe kapıları talep edilmektedir. Günün şartlarına bağlı olarak müşterilerimizin verdiği siparişler de değişebiliyor. Model ne olursa olsun biz işimize dört kolla sarılıyor ve en kaliteli ürünleri imal etmeye devam ediyoruz.

İzmir son yıllarda ekonomik açıdan gelişme hamleleri ile Türkiye’ nin en hızlı büyüyen şehri olmuş bulunmakda ve bir çok yatırımcı ilimizde fabrika mağaza ve işyeri açmaya başlamıştır gelişen şehirler de beraberin yana kayar otomatik kapı sistemleri işleri ile ilgilenen yana kayar kapı firmaları, yana kayar kapı şirketlerı, yana kayar kapı imalatciları da hizmet vermeye başlamıştır buda kullanıcıların araştırma ve en uygun yana kayar kapı fiyatları alması ve işlerini yaptırmalarına olanak sağlıyor. İzmir otomatik yana kayar kapı sistemleri satış montaj ve servisi hizmeti sunan firmamız ile itibata geçerek en uygun fiyatı ile işinde uzman kadromuz ile İzmir de hizmet vermekteyiz.

Servis Bölgelerimiz

Aliağa -
site ekle