Küpeşte Korkuluk

Küpeşte Korkuluk

 

Küpeşte Korkuluk

İzmir küpeşte korkuluk imalat satış ve montaj hizmetleri sunan firmamız İzmir ilçelerinede hizmet veriyor. Küpeşte merdiven, balkon, havuz kenarları vb. gibi alanlarda düşmelere karşı insanların ve özellikle çocukların güvenliği sağlaması için yapılan birnevi bariyer sistemi görmektedir alüminyum, krom ve ahşaptan yapılmaktadır. Küpeşte ve korkuluklar merdivenlerde, balkonlarda her türlü yürüme yollarında, stadyumlarda, alış veriş merkezlerinde, iç ve dış mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Küpeşte ve korkuluk kelimesi güverte kanarlarındaki kullanımdan gelen eski bir denizclik terimidir.Günümüzde küpeşte ve korkuluk yerine korkuluk ve trabzan kelimeleride kullanılmaktadır.Küpeşte uygulanacak alana dikme yapılarak borular ile emniyet şeritleri ve diğer aksesuarı ile birbirine bağlanarak sağlamlaştırılır ve kullanıma sunulur.

İzmir küpeşte, Aluminyum Korkuluk, Merdiven Küpeşte, Balkon Aluminyum Korkuluk, Teras Korkuluk, Camlı Korkuluk, Aluminyum Küpeşte, Paslanmaz Korkuluk, Havuz Kenarı Korkuluk, Cam Balkon, krom   Küpeşte  işleriniz için firmamız ile irtibata geçerek en uygun küpeşte fiyatları ile sizde küpeşte ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Duvar Üstü Korkuluk Küpeşte Tamiri & İmalatı

Havuz Kenarı Korkuluk Küpeşte Tamiri & İmalatı

Krom Küpeşte Korkuluk Tamiri & İmalatı

Alüminyum Küpeşte Korkuluk Tamiri & İmalatı

Cam Korkuluk Küpeşte Tamiri & İmalatı

Balkon Korkuluk Küpeşte Tamiri & İmalatı

Merdiven Korkuluk Küpeşte Tamiri & İmalatı

Küpeşte Korkuluk, yaşam alanlarınızda Şık tasarımları ve kullanım alanları ile yaygınlaşan tasarımları konusunda uzun yıllar hizmet vermiş olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Küpeşte korkuluk uygulanacak yere gelerek ücretsiz keşif yaptıktan sonra, size uygun fiyat ve kalitede modellerini sunacak ve beğendiniz küpeşte mödeli seçilerek en hızlı sürede montajını yapacaktır.

site ekle