Cam Oda Kabin

Cam Oda Kabin

Cam Oda Kabin; Aralık ayında Çin’ de başlayan Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadelede tüm Dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de gerek kurumlar gerek vatandaşlarımız elinden gelen mücadeliyi vermekte. Özellikle halkın gün içinde market ve eczaneler giderek ihtiyaçlarını karşıladığı sektörlerin hizmetleri devam etmekte. Ülkemizde kismi de olsa birçok sektörde işletme kapalı durumda yalnızca eczaneler ve günlük gıda yiyecek içeceklerini termin edebilceği marketler, fırınlar, kasaplar vb. gibi işletmelerin hizmetleri devam ediyor. Kalabalık giriş çıkışları oluşan eczane ve merketlere özel cam kabin uygulaması ile müşteri ile temas etmeden müşterinin ihtiyaçları karşılanıyor. Cam kabin sayesinde hem eczane çalışanı kendi güvenlik tedbirini hemde müşterisi için tedbir almış oluyor. 

Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) İzmir’ de hayatın akışını olumsuz etkilemiş durumda ve öyle gözüküyor ki hayatımızdan da kolay çıkmayacak ve herkes kendince tedbirler almakta. Bizde sektörde ki deneyimlerimiz ile hastahaneler, eczaneler, marketler, kamu binaları, bankalar vb. gibi yerler için cam kabin uygulamarı geliştirdik. Cam oda kabini yapılırken işletmenizde herhangi kırma işlemi olmaz demonte olduğu için yere monte edilir sürme cam kapı ve sürgülü cam hazır şekilde gelmektedir.Kısaca sistemi anlatacak olursak profiller ile yere sabitlenir cam odanın girişi için sürme cam kapı ve sürme cam pencere olup rahatlıkla açılıp kapanmakta

Cam oda kabin fiyatları alan ölçülerine göre değişmektedir kurulum yapılacak alanın ölçüsüne göre cam oda kabin fiyatı belirlenmekte. İşletmeniz için cam oda kabin ( cam oda bölme) fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek varsa ölçülerinizi bildirin veya ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. İzmir geneline hizmet vermekteyiz uygulamalar ölçüleriniz alındıktan sonra montaj ekibi en erken sürede gelerek montaj yapmaktadır.

 

Akıllı Ozon Odası;

 Ayrıca isteğe bağlı olarak Kamu kurum ve kuruluşların insan geçişlerinin yoğun olduğu metro durak alt geçiş vs. gibi alanların  kapı önlerine montajı yapılan ozon odaları ile vatandaşların ve personellerin dezenfeksiyon yaparak  geçişini sağlar.

Ozon Nedir ?

 Bir oksijen çeşidi olan ozon (O3), 3 oksijen (O2) atomundan oluşmuş, keskin kokulu, gaz halinde kararsız bir moleküldür. Oksijen molekülleri üzerinde ışık gibi elektriksel boşalmaların olması ve güneş ışığıyla sadece karbon ve hidrojen atomlarından oluşan kimyasalların etkileşime girmesiyle oluşan bir gazdır. Alman kimyacı Christian Friedrich Schönbein tarafından 1839 yılında keşfedilmiştir.Ozon virüsleri, bakterileri, mikroorganizmaları, toksinleri öldürür. Bu özelliğinden dolayı, bütün dünya da, içme suyu sağlayan tüm arıtma tesislerinde dezenfektan olarak kullanılmaktadır. Klordan 3000 kat daha fazla etkiye sahiptir.

 Uygulama Şekli ?

 Hava geçirmez camdan odanın tavan kısmındaki fanda alanında ozon gazı verilir. Odanın tavan kısmındaki alanda ultraviyole led ile ozona takviye edilir. Hava perdesi ile ozon gazının oda içerisinde kalması sağlanır. Sistem 7/24 çalışır

İzmir merkez ve ilçeri olan ; Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Şirinyer, Hatay, Göztepe, Kuşadası, Kemeraltı  bölgelerine montaj ekibimiz kurulum yapmaktadır. Türkiye’de koronavirüs vakalarının ardından önlem amaçlı belediyeler tarafından geliştirilen ve özel karışımlı 360 derecelik solüsyon buharı ile kıyafetlerin üzerindeki olası bakterileri temizleyen dezenfeksiyon tünelleri uygulaması kurulmuşdur belirli noktaları.

 

izmir cam oda kabin, izmir cam oda, izmir akıllı ozon odası, izmir cam oda bölme, izmir cam koruma oda, izmir sürme cam kapı, izmir cam oda imalatı, izmir cam oda fiyatları, izmir akıllı ozon oda fiyatları, izmir koronavirus koruma kabini, izmir cam oda fiyatları, izmir akıllı ozon odası yapan, akıllı ozon odası fiyatları, izmir virusten korunma kabinleri, izmir dezenfeksiyon tünelleri, cam kapı izmir, sürgülü cam kapı

Servis Bölgelerimiz

ss -
site ekle