Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik Bariyer Sistemleri

 

OTOMATİK BARİYER SİSTEMLERİ

 

İzmir Otomatik Bariyer sistemleri, satış montaj ve bakım onarım servis hizmeti sunan firmamız, iş yerinizde her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin engellemek ve giriş ve çıkışları kontrol altında olmasını sağlamak için en hızlı ve etkili çözümdür. Yabancı Araç girişlerinin istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması gereken alanlar da otomatik bariyer sistemleri  kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli caydırıcı tedbirdir.

 

Otomatik bariyer sistemleri, otoparklarınızda geçiş kontrolü ve araç takibi yapmanızı sağlayan sistemdir. Otomatik bariyer sistemlerini plaza, holding, işletme, kamu kurum ve kuruluşları, siteler, fabrikalar, belediyeler ve otobanlar, feribot giriş-çıkışları, merkezi otoparklar vb. gibi buna benzer pek çok alanda yer alan otoparklarda tercih edebilirsiniz. Dekoratif görünümleri ile kullanacağınız her alana görsel açıdan da uyum sağlayacak olan otomatik bariyer sistemleri, iç ve dış alanlarda tercih edilmek için farklı yapılarda üretilmektedir.

Otomatik bariyer sistemlerinde akıllı kollar vardır. Otomatik bariyer sistemlerimizi kontrol etmek de çok basittir. Uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol imkânı bulunmaktadır.

Otomatik bariyer sistemleri, tüm bunların yanı sıra ayrıca zaman kontrollüdür. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunun belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanabilir. Her geçen gün çok daha sık olarak tercih edilen otomatik bariyer sistemleri, opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilirler. Ayrıca bariyerlerin üzerinde yer alan ikaz lambası da otomatik bariyer sistemlerinin daha kolay bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. İkaz lambası, bariyer kolu hareketini tamamlayıncaya dek yanıp sönmektedir. Özellikle geceleri yapılacak olan giriş ve çıkışlarda bu çok büyük bir artıdır.

Bariyerlerin Özellikleri

 

Yoğun kullanıma uygunluğu

Hızlı açılıp kapanabilme

24 VDC çalışma gerilimi

2, 4, 6, 8 mt kol uzunlukları

Kontrol ünitesi ( farklı fonksiyonlarda )

Yüksek frekanslı alıcı verici

Flaşör ikaz lambası ( 24 VDC ve 220 VAC )

Emniyet fotoseli ( 24 VDC )

Paslanmaz gövde

Çok sık açılıp kapanmaya uygun  motor

Kumandalı, butonlu, kartlı, şifreli geçiş

Reflektif uyarıcı şeritler

Destekleme profili ve oturma çatalı

Enerji kesintilerinde manuel açılım

İzmir otomatik bariyer sistemleri satışı yapan firmamız ile irtibata geçerek en uygun otomatik bariyer fiyatı, fiyatları ile bizden hizmet alabilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz

Aliağa -
site ekle