Hakkımızda

Sektörde 25 yılı tamamlamış uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla, her zaman kaliteden ödün vermeyen ekonomik fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmayız. Bugüne kadar birçok firmaya kapı ve otomasyon, , cam balkon, pimapen, pvc doğrama, alüminyum doğrama, ofis bölme, tadilat işleri, küpeşte, fotoselli kapı, yana kayar kapı sistemleri, bariyer sistemleri, garaj kapı sistemleri, kompozit giydirme, cephe giydirme, otomatik kepenk ve otomatik panjur değişim tamir bakım servis konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi

Müşterilerimizin bulunduğu her yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak ve doğabilecek tüm olumsuzluklarda teknik servis desteği vermek firma politikamız haline gelmiştir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yolumuza devam etmekteyiz.

Müşterilerimize, en son teknoloji ile üretilen en kaliteli ürünleri ulaştırmak, Güven ve Kalite ile aynı anlamda kullanılmasını sağlamak.

Teknolojinin baş döndüren bir hızla değiştiği günümüzde; bilgimizi ve tecrübemizi, son teknoloji ile harmanlayarak, en kaliteli, verimli ve düşük maliyetli ürünü ve servis hizmetini, talep edildiği yer, zaman ve şartlarda tüketicimize sunmak. Ürünlerimiz ve servis hizmetlerimiz ile tercih edilen marka olmak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olarak; yaratıcı çözümlerimizle, sağlam yapımızla, müşterilerimizin yaşam koşullarına değer katan, onları özel hissettiren ürün ve hizmetler sunmaktır.

Servis Bölgelerimiz