Tente Pergola

Tente Pergola

 

İzmir Tente Pergola Sistemleri;

Tente yaşam alanlarınızda kalite ve konforu bir arada sunan ve sizler daha geniş alanlar elde etmenizi sağlayan sistemdir. Pergola tente sistemi ev, iş yeri, yazlık, cafe restaurant, otel, villa vb. alanlarda yaz aylarında gölge de oturmak için kış aylarında ise yağmur ve soğuktan korunmak için tercih edilen bir sistemdir elle veya otomatik kumanda ile çalışan tente sistemleri  isteğe göre ve alana göre özel üretilmektedir.

Otomatik pergola tente sistemi 4 mevsimde açık hava keyfini yaşayabilme olanağı sunar terasınızda, bahçenize ve iş yerinize modern şık ve estetik görünüm kullanım kolaylığı katar.

Tente Pergola Çeşitleri;

Mafsallı Tente, Kasetli Tente, Çift Yönlü Açılır Tente, Körüklü Tente, Kış Bahçesi, Karpuz Tente, Şeffaf Tente Branda, Çift Açılır Kamelya Tente, Oval Pergola Tente, Zip Perde, Otomatik Tente, her mevsim kullanabilen ve şık görünümü ile bahçenizde otururken yağmur ve güneşten etkilenmeden keyifle çay kahvenizi içebilirsiniz. Genelde evlerde, cafe restaurant, oteller vb. gibi yerlerde hemen hemen evinizin balkonuna çıktığınızda etrafınızda veya yolda yürürken işyerlerinde gözüne çarpan ve dikkat çeken çok yaygın kullanılan sistemdir tente. Motorlu gölge tente, otomatik pergola tente

Bioclimatik Pergole; Akıllı çatı sistemide denebilir uzaktan kumanda ile tek tuşla açma kapama, aralama, ışıklandırma yaparak rahat bir kullanım sunar

Giyotin Cam; Birçok alanda kullanılan çok kullanışlı bir cam sistemdir ve yeni geliştirilen açılır kapanır otomatik pencere sistemidir.

İzmir pergola tente sistemleri üzerine hizmet veren firmamız İzmir tüm ilçelerine satış montaj ve satış sonrası teknik servis hizmeti sunuyor. Sizlerde biliyorsunuz ki İzmir de son yıllarda ekonomik gelişmeler olumlu yönde olmakta buda birçok işyeri ve avm merkezlerinin açılması ve bu alanlarda tente pergola sistemlerine ihtiyaç duyuldu ilimizde izmir tente firması, izmir tente imatı şirketi ve izmir tenteci gibi insanların internette veya çevrelerine sorma ihtiyacı doğmuştur burda hizmet ver izmir tente pergola firmaları ile irtibata geçerek en uygun tente pegola fiyatları alma olanağına sahip.

İzmir tente pergola sistemleri üzerine hizmet veren firmamız ile mail veya telefon yolu ile irtibata geçerek en uygun tente fiyatları alabilirsiniz. Firmamız deneyimli kadrosu ile siz değerli İzmir halkına tente pergola tamir bakım servis hizmeti sunmaktadır.

site ekle