Bodrum Tente Pergola

Bodrum Tente Pergola

Bodrum Otomatik Tente ve Pergola Sistemleri; Her alan için çözüm tasarımdan teslimata kadar kusursuz uygulama ve mutlu müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

Tenteler, binanızın mekanla uyumlu estetiğini tamamlamak için özel imalat yapılır  renk konbinasyonu geniş bir model yelpazesine sahiptir.

OTOMATİK TENTE VEYA MANUEL TENTE İLE SABAH, ÖĞLEN VE GECE FARKETMEKSİZİN SİZE KEYİFLİ ANLAR YAŞAMANIZ İÇİN UZANIN VE TADINI ÇIKARIN:

 Açılır kapanır tenteler kesinlikle dış mekanlarınız için gölge yaratır, ancak çok daha fazlasını yapar, evde sabah, öğlen ve gece popüler bir alan yaratır. İster dışarıda kahvaltı yapıyor olun, ister öğleden sonra ailenizle vakit geçiriyor olun, ister akşamları bir partiye ev sahipliği yapıyor olun, Otomatik tenteler bir ambiyans yaratır ve verandanızı açık hava sığınağına dönüştürür.

Bodrum tente pergola sistemleri kurulum montaj ve servis hizmeti sunan firmamız restoran, cafe, otel işletmelerinizdeki açık alanlarda Yağmurlu günlerin işinizi mahvetmesini önleyin - Motorlu açılır kapanır tente sistemlerimiz ile yağmurlu ve güneşli günlerde oturma kapasitesini artırın. Yağmur yağmaya başladığında içeri giren müşteri yok. Müşterilerinizin benzersiz bir açık hava atmosferi yaşamasına izin verin. Ve işinizin büyüdüğünü görün. Tente yaptırdıktan sonra müşterilerinizin daha çoğaldığını ve sizlerin yerini tercih ettiğini yaşayarak şahit olun.

Tente ve Pergola modelleri uygulamaları ile dönüşüm sadece evinizin dışında değil. Otomatik tenteler de evinizin içinde büyük bir etki yaratır. Uzatılmış bir tente güneşi engelleyebilir ve mobilyaların, perdelerin ve döşemelerin zarar görmesini önleyebilir ve ayrıca evinizin içindeki sıcaklıkları düşürerek enerji tüketimini azaltabilir.

Evinizin baktığı yön, gölge ihtiyaçlarınız hakkında size çok şey söyleyebilir. Dış mekan yaşam alanınızda gün boyu gölgeye ihtiyacınız varsa, eviniz güneye bakıyor ve daha genişlikte bir gölge çözümüne ihtiyacınız mı var. Sadece öğleden sonra ve akşam güneşten gölgeli korumaya ihtiyacınız varsa, eviniz batıya bakar ve evden daha uzağa uzanan bir gölge çözümüne ihtiyaç duyar. Bodrum tente ve pergolam imalat montaj hizmeti sunan firmamız sizin için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabilir. geri çekilebilir tenteler, alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için esneklik sağlayarak evinize mükemmel bir ektir. Elektrikli tenteler uzatıldığında gölge sağlar ve bir alan tanımlamaya yardımcı olur. Geri çekildiğinde, tenteniz evinizin arka planına karışarak daha açık bir ortam sağlar. Ve tentelerimiz motorlu olduğu için alanınızı bir tuşa basarak kontrol edebilirsiniz.

Bodrum otomatik pergola sistemleri Alüminyum yapısı, dayanıklı kumaşı ve LED ışıkları ile ekonomik üst düzey açılır kapanır tente, Elegant Pergola Roof, tüm yıl boyunca veranda, teras ve arka bahçeniz için kalıcı ve estetik bir çözüm sunarken her projeyi uygun bütçede tutarark bodrum için en uygun otomatik tente fiyatı ve yine bodrum için otomatik pergola fiyatları sunuyoruz.

Açılır kapanır tentemi, açılır kapanır pergolamı veya panjurlu çatımı tüm yıl boyunca açık bırakabilir miyim?

Katlanır yan kollu geri çekilebilir motorlu tenteniz şiddetli yağmur ve şiddetli rüzgar için geri çekilmelidir, ancak aksi takdirde yıl boyunca kullanılabilir. Düzenli olarak şiddetli yağmur veya kar yağışı olan bir iklimde yaşıyorsanız, motorlu açılır kapanır pergolalarımızdan veya bu tür hava koşulları için tasarlanmış biyoklimatik panjurlu çatılarımızdan birini öneririz .

Motorlu ve elektrikli tenteler su geçirmez mi yoksa suya dayanıklı mı?

Motorlu ve elektrikli tenteler su geçirmez veya suya dayanıklı (su itici) özellğe sahip kumaştan üretilmektedir. Katlanır yan kollu motorlu tenteler suya dayanıklıdır (su tutmaz). Motorlu açılır kapanır elektrikli  veranda ve güverte pergolalarımızın çoğu  ve  motorlu biyoklimatik panjurlu çatılarımız  su geçirmezdir. 

Otomatik tente ve pergola arızları nelerdir ?

Otomatik tente kolay arıza yapmamaktadır çok uzun vade de motor ömrünü bitirir veya kayışlar yıpranır ise o zaman müdahele etmek gerekmektedi tente kumaşları yanmaz kumaştan oluşmaktadır dış etkenlere dayanıklı üründür kasıtlı olarak darbe yapılmaz kesilmez ise uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Otomatik Pergola Tente, Özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

Otomatik Pergola Tente; kullanım alanı olarak cafe ve restoranların dış mekanlarında, konutların bahçe ve teras kapatmalarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

Bodrum da eviniz veya işyerinizi için otomatik tente veya otomatik pergola yaptımak için bodrum tente firmaları arasından yer alan firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyatlar ile tente yaptırabilirsiniz.

Balkon Tente Modelleri ve Fiyatları.

Manuel tente fiyatları

Bodrum Pergola, Bodrum Tente, Bodrum Bioclimatic Pergola, Bodrum Pergola Tente, Bodrum Rolling Roof, Bodrum Kış Bahçesi, Bodrum Alüminyum Pergola, Bodrum Bioklimatik Pergola, Bodrum Pergole, Bodrum Tente Pergola, Bodrum Zip Perde, Bodrum Giyotin Cam İmalatı. Bodrum tente tamiri, Bodrum tente fiyatları, bodrum otomatik tente fiyatları, bodrum otomatik pergola fiyatları, bodrum elektrikli tente fiyatları, bodrum tente tamircisi, bodrum en uygun tente yapan yer

site ekle