Bayraklı

Bayraklı

 

Bayraklı Kepenk Sistmeleri, satış montaj bakım tamir servisi hizmetleri sunan firmamız bölgeye hizmet vermektedir. Bayraklı işyeri kepenk, daire, otopark vb. gibi kullanım alanlarınızın kepenk ihtiyaçlarında bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kepenk sistemleri toz, nem ve yağmurdan dolayı yıllık bakımları yapılmalıdır aksi takdirde yağlanma yapılmadığı için sıkışır açılıp kapanmada zorlanır bu şekilde kullanırsanız arıza yapmasına neden olabilir. Kepenk işyerlerinizi koruma sağlar.

Firmamız kepenk imalat satışı ve servis bakım  Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan kepenklerde teknolojiye ayak uydurarak birçok farklı modeller çıkmıştır renk seçenekleriide artık mevcuttur. farklı modelleri sevenler, kullanım kolaylığı sağlayan kepenk modellerini son teknolojik özellikler ile satın alarak kullanmaktadırlar.

Bayraklı ilçesi  için son yıllarda yeni yatırımların oluşması neticesinde konut ve işyeri sayısında hızlı artış olmuştur bu bölgede iş imkanı oluşturmakda dolayısı ile bölge yoğun göç almaktadır. Bayraklı bu gelişmeler sonucunda bölgede kepenk firmaları, kepenk şirketleri, firması, firmaları kepenk sistemleri üzerine hizmet veren bir çok firma bölgede hizmet veriyor buda Bayraklı da yaşayan sakinlerin en uygun kepenk fiyatları, kepenk yapan yerler ile irtibata geçerek zamandan ve parasından tasarruf etmeleri söz konusu. Bayraklı kepenk yaptırmak isteyenler veya kepenk tamir servis hizmeti almak isteyenler hizmet veren firmamız ile irtibata geçerek en uygun kepen fiyatı ve sorunsuz servis hizmetimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda arızalanan otomatik kapı, kepenk ve panjurların tamiri için en yakın gezici servis ekibimizi adresinize yönlendirerek çözümler sunar. Arızanın giderilmesinde kullanılacak parça ve tamir ücretini fiyatlandırıp sizin için uygun fiyata bakım onarımı tamirini yaparak otomatik kepenkleri ilk günkü gibi çalışır vaziyette teslim eder.

Bayraklı Mahalleleri;

75. Yıl Mahallesi, Adalet Mahallesi, Alpaslan Mah. Bayraklı Mah, Cengizhan Mah, Çay,i Çiçek ,  Doğançay,  Emek, Fuat Edip Baksi Mah., Gümüşpala Mah, Manavkuyu Mahallesi, Mansuroğlu Mah,Muhittin Erener Mah, Onur Mah, Org.Nafiz Gürman Mah, Osmangazi Mah, Postacılar Mah, R.Şevket İnce Mah, Soğukkuyu Mahallesi, Tepekule Mahallesi, Turan Mah, Yamanlar Mah, Bayraklı otomatik kepenk servisi, Bayraklı kepenk yapan yerler, Bayraklı kepenkciler , Bayraklı kepenk tamircisi

site ekle