Çiğli

Çiğli

 

Çiğli Kepenk Sistemleri, satış montaj bakım tamir servisi hizmetleri sunan firmamız bölgeye hizmet vermektedir. Çiğli işyeri kepenk, daire, otopark vb. gibi kullanım alanlarınızın kepenk ihtiyaçlarında bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kepenk sistemleri toz, nem ve yağmurdan dolayı yıllık bakımları yapılmalıdır aksi takdirde yağlanma yapılmadığı için sıkışır açılıp kapanmada zorlanır bu şekilde kullanırsanız arıza yapmasına neden olabilir. Kepenk işyerlerinizi koruma sağlar.

Firmamız kepenk imalat satışı ve servis bakım  Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan kepenklerde teknolojiye ayak uydurarak birçok farklı modeller çıkmıştır renk seçenekleriide artık mevcuttur. farklı modelleri sevenler, kullanım kolaylığı sağlayan kepenk modellerini son teknolojik özellikler ile satın alarak kullanmaktadırlar.

Çiğli ilçesi  için son yıllarda yeni yatırımların oluşması neticesinde konut ve işyeri sayısında hızlı artış olmuştur bu bölgede iş imkanı oluşturmakda dolayısı ile bölge yoğun göç almaktadır. Çiğli bu gelişmeler sonucunda bölgede kepenk firmaları, kepenk şirketleri, firması, firmaları kepenk sistemleri üzerine hizmet veren bir çok firma bölgede hizmet veriyor buda Çiğli da yaşayan sakinlerin en uygun kepenk fiyatları, kepenk yapan yerler ile irtibata geçerek zamandan ve parasından tasarruf etmeleri söz konusu. Çiğli kepenk yaptırmak isteyenler veya kepenk tamir servis hizmeti almak isteyenler hizmet veren firmamız ile irtibata geçerek en uygun kepen fiyatı ve sorunsuz servis hizmetimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda arızalanan otomatik kapı, kepenk ve panjurların tamiri için en yakın gezici servis ekibimizi adresinize yönlendirerek çözümler sunar. Arızanın giderilmesinde kullanılacak parça ve tamir ücretini fiyatlandırıp sizin için uygun fiyata bakım onarımı tamirini yaparak otomatik kepenkleri ilk günkü gibi çalışır vaziyette teslim eder.

Çiğli Mahalleleri;

Ahmet Efendi mahallesş, Ahmet Taner Kışlalı mah., Ataşehir mahallesi, Atatürk mah., Aydınlıkevler mah., Balatçık , Cumhuriyet , Çağdaş , Egekent , Esentepe , Evka-2 , Evka-5 , Evka-6 , Güzeltepe , Harmandalı Gazi Mustafa Kemal Atatürk , İnönü , İzkent , Kaklıç , Köyiçi , Küçük Çiğli , Maltepe mahallesi, Sasallı Merkez , Şirintepe , Uğur Mumcu mahallesi, Çiğli otomatik kepenk servisi, Çiğli kepenk yapan yerler, Çiğli kepenkciler , Çiğli kepenk tamircisi

site ekle