Bayraklı Sineklik

Bayraklı Sineklik

Bayraklı Sineklik  Sistmeleri, satış montaj yapan firmamız; Yazları en büyük sorunlarımızdan biri olan sivrisinekler ne kadar ilaç kullanırsak kullanalım yaşam alanlarımızı terk etmiyor evinizin kapı ve penceresine uygun pvc sineklik imalatı ve montajı yaparak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sineklik taktırmanın aynı zamanda bahar aylarında ortaya çıkan böcek problemini de önlediği bilinen bir gerçek.

Sineklik temizlenmesi kolay bir şekilde yapılmaktadır. Sineklik ev pencere ve kapılarında, ofis, otel, cafe restaurant, mağaza vb. gibi tüm oturma alanlarında kullanılmaktadır. Menteşeli sineklik, stor sineklik, sürgülü sineklik  mödellerimizde size uygun olanı seçebilirsiniz.

Bayraklı sineklik imalatı yapan firmamızı arayarak sineklik fiyatları alabilirsiniz.

Sineklik Çeşitleri ve Modelleri;

Menteşeli Sineklik

Ucuz, yıkanabilir ve istenildiği zaman çıkarılabilen sineklik türünü kapılarınız da ve pencereleriniz de kullanabilirsiniz

Pencere sistemlerinde sağlam Alüminyum profiller ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tülleri ve plastik aksesuarlar kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir.

Pileli Sineklik

Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sinekliği kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz ve temizliği kolaydır.

Sürme Sineklik

Hareket eden kanat kısmı özel rulmanlarla çalışmasından dolayı kolay kullanım avantajı sunmaktadır

Sürme Kapı ve Pencerelerinizde, Sürme açılımlı kapılarınızda, kullanım yerinin dar olduğu durumlarda kullanım kolaylığı sağlayan sineklik modelidir.

Sürme sinekliklerde geniş ve sağlam alüminyum profiller kullanılmakta ve yaşam alanlarınızda görüntü kirliliğine sebep olmaz temizliği kolaydır.

Cam Balkon Sinekliği

Cam balkon sinekliği sistemleri cam balkonunuzun şekline göre pileli veya stor sineklik olarak yapılabilmektedir.

Cam Balkonlarınıza Kolaylıkla uygulanabilen ve Yaşam alanlarınıza sinek böcek vs. Girmesini engelleyen Sistemlerdir.

KAPI SİNEKLİĞİ

Kapı sistemlerinde Geniş seri alüminyum profillerin veya dayanıklı fiberglas sineklik tüllerinin ve plastik aksesuarların kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygun rahatça uygulanabilir.

Bayraklı Mahalleleri; Adres; Tepekule Mah. 2084/8 SK. Bayraklı / İzmir

75. Yıl Mahallesi, Adalet Mahallesi, Alpaslan Mah. Bayraklı Mah, Cengizhan Mah, Çay,i Çiçek ,  Doğançay,  Emek, Fuat Edip Baksi Mah., Gümüşpala Mah, Manavkuyu Mahallesi, Mansuroğlu Mah,Muhittin Erener Mah, Onur Mah, Org.Nafiz Gürman Mah, Osmangazi Mah, Postacılar Mah, R.Şevket İnce Mah, Soğukkuyu Mahallesi, Tepekule Mahallesi, Turan Mah, Yamanlar Mah, Bayraklı sineklik fiyatları, Bayraklı Kapı Sinekliği, Bayraklı Pencere Sinekliği, Bayraklı Menteşeli Sineklik, Bayraklı Pileli Sineklik, Bayraklı Sürme Sineklik, sineklik imalatı, sineklik yapan, sineklik fiyatı, Bayraklı en ucuz Sineklik

site ekle