Foça Sineklik

Foça Sineklik

Foça Sineklik 0 533 047 16 57, Foça sineklik fiyatları, Foça Kapı Sinekliği, Foça Pencere Sinekliği, Foça Menteşeli Sineklik, Foça Pileli Sineklik, Foça Sürme Sineklik, sineklik imalatı, sineklik yapan, sineklik fiyatı

Foça Sineklik  Sistmeleri, satış montaj yapan firmamız; Yazları en büyük sorunlarımızdan biri olan sivrisinekler ne kadar ilaç kullanırsak kullanalım yaşam alanlarımızı terk etmiyor evinizin kapı ve penceresine uygun pvc sineklik imalatı ve montajı yaparak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sineklik taktırmanın aynı zamanda bahar aylarında ortaya çıkan böcek problemini de önlediği bilinen bir gerçek.

Sineklik temizlenmesi kolay bir şekilde yapılmaktadır. Sineklik ev pencere ve kapılarında, ofis, otel, cafe restaurant, mağaza vb. gibi tüm oturma alanlarında kullanılmaktadır. Menteşeli sineklik, stor sineklik, sürgülü sineklik  mödellerimizde size uygun olanı seçebilirsiniz.

Foça sineklik imalatı yapan firmamızı arayarak sineklik fiyatları alabilirsiniz.

Sineklik Çeşitleri ve Modelleri;

Menteşeli Sineklik

Ucuz, yıkanabilir ve istenildiği zaman çıkarılabilen sineklik türünü kapılarınız da ve pencereleriniz de kullanabilirsiniz

Pencere sistemlerinde sağlam Alüminyum profiller ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tülleri ve plastik aksesuarlar kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir.

Pileli Sineklik

Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sinekliği kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz ve temizliği kolaydır.

Sürme Sineklik

Hareket eden kanat kısmı özel rulmanlarla çalışmasından dolayı kolay kullanım avantajı sunmaktadır

Sürme Kapı ve Pencerelerinizde, Sürme açılımlı kapılarınızda, kullanım yerinin dar olduğu durumlarda kullanım kolaylığı sağlayan sineklik modelidir.

Sürme sinekliklerde geniş ve sağlam alüminyum profiller kullanılmakta ve yaşam alanlarınızda görüntü kirliliğine sebep olmaz temizliği kolaydır.

Cam Balkon Sinekliği

Cam balkon sinekliği sistemleri cam balkonunuzun şekline göre pileli veya stor sineklik olarak yapılabilmektedir.

Cam Balkonlarınıza Kolaylıkla uygulanabilen ve Yaşam alanlarınıza sinek böcek vs. Girmesini engelleyen Sistemlerdir.

KAPI SİNEKLİĞİ

Kapı sistemlerinde Geniş seri alüminyum profillerin veya dayanıklı fiberglas sineklik tüllerinin ve plastik aksesuarların kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygun rahatça uygulanabilir.

Foça Mahalleleri; Adres; Fevzi Çakmak Mah. Ali Stair Cad. 6 Dk:1 Foça / İzmir

Atatürk mah., Cumhuriyet mah., Fatih , Fevzi Çakmak mah, Fevzipaşa , Hacıveli , Ilıpınar , İsmetpaşa , Kazım Dirik , Kemal Atatürk mahallesi, Koca Mehmetler , Kozbeyli mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak , Mustafa Kemal Atatürk , Yenibağarası , Yeniköy mahallesi, Foça sineklik fiyatları, Foça Kapı Sinekliği, Foça Pencere Sinekliği, Foça Menteşeli Sineklik, Foça Pileli Sineklik, Foça Sürme Sineklik, sineklik imalatı, sineklik yapan, sineklik fiyatı, Foça en ucuz Sineklik

site ekle