Hatay

Hatay

 

Hatay pimapen pvc kapı satış montaj ve servis hizmetleri sunmaktayız. Pimapen yeni yapılan yapılarda en çok tercih edilen ve renk seçenekleri olarakda geniş ürün yelpazesi sunar. Eski yapılarda kullanılan ağaç kapı pencerelerin zamanla yıpranarak çürümesi sonucunda artık değişim zamanı gelen pencereler pimapen pvc doğrama ile değiştirilmektedir. Pimapen boyama ve cila yapma ihtiyacı olmaz bakımı son derece kolaydır nemlı bez veya deterjan ile temizlenebilir solma yapmaz çürüme yapmaz ve uzun yıllar kullanabilir bir sistemdir. Ağaçtan yapılan pencere ve kapılar ise boya yada cila yapılmaz ise zamanla hava şartlarından dolayı deforma olur. Pimapen ısı yalıtımı sağlar içerdeki ısıyı korur buda enerji tasarrufu sağlar.

Hatay hızlı şekilde gelişmesi yeni inşaatlar yapılması ve eski binalarında tadilat yapılması ile gelişimi devam etmektedir buda Hatay pimapen firması, firmaları, pimapen şirketi, şirketleri, pimapenci, pimapenciler, bu bölgede hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız ile iletişime geçerek Hatay en uygun pimapen fiyatları ile sizlerde bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız Hatay pimapen tamir servis hizmeti sunmaktadır.

Hatay Mahalleleri;

Hatay pvc doğrama , pvc pencere Hatay, pvc kapı, Hatay pimapen yapan yerler, pimapen yapan yer

 

Hatay hakkında kısa bilgiler;

Hatay, İzmir`in Konak ve Karabağlar ilçelerinin ortak semtlerinden biridir.

 

Yönetim olarak, İzmir Anakenti sınırları içinde kalan ve İzmir`in yönetsel, sanatsal, kültürel ve ticari (tecimsel) açıdan en önemli ilçesi olan Konak belediyesine bağlıdır. İnönü Caddesi`nin güney tarafı 6 Mart 2008 tarihinde kabul edilen 5747 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla kurulmuş olan Karabağlar ilçesine bağlanmştır.

En önemli caddesi İnönü Caddesi`dir. Bu caddede işyerleri sıralanmıştır. Bayramyeri`nden Üçkuyular Meydanı`na kadar uzanmaktadır. Haftanın belli günleri değişik yerlerde pazar kurulmaktadır. Denize doğru yokuş aşağı yürüyünce Mithatpaşa Caddesine ve sahile ulaşabilirsiniz. Yukarı doğru çıkarsanız Yeşilyurt, Basın sitesi gibi semtlere ulaşırsınız. Yerleşim denize doğru yokuş aşağı bir görünüm oluşturmaktadır. Bu nedenle evlerin alt katlarına veya bodrum katlarına yağmur sularından oluşan sel baskınları olabilmektedir.

site ekle